Структура / Члени ICBAC

Міжнародна рада бізнес асоціацій та палат в Україні (ICBAC), створена у 2017 році в Києві, представляє інтереси наступних організацій / складається з:

Rounded image

BUCC була заснована в 1997 році з метою сприяння розвитку торгівлі та інвестицій між Великобританією та Україною. Щорічно ми проводимо численні заходи в Україні та Великобританії, такі як Український тиждень у Лондоні, в якому у 2018 році взяли участь понад тисяча осіб. Ми також ведемо кампанію щодо реформ, необхідних для збільшення інвестицій в Україну, таких як програма МІГА Світового банку для страхування політичних ризиків, що фактично доступна для забезпечення інвестицій в Україну, та юридичний / судовий омбудсмен для забезпечення належного нагляду за діяльністю українських судів та верховенства права в цивільних справах.

Canada-Ukraine Chamber of Commerce

Створена в 1993 році, Канадсько-Українська Торгова Палата (CUCC) має успішну історію сприяння торгівлі між двома країнами. Маючи офіси в Торонто та Києві, ми надаємо членам та компаніям широкий спектр послуг. Ми адвокуємо, ми просуваємо, ми навчаємо, ми поєднуємо, ми підтримуємо, ми зменшуємо витрати, і ми ніколи не підводимо своїх членів. CUCC - це саме та організація, якщо Ви хочете вести бізнес між Україною та Канадою.

Chambre de Commerce et d’Industrie Franco-Ukrainienne

CCIFU об'єднує понад 125 компаній - підприємців, малих та середніх підприємств та великих міжнародних груп. Основними його завданнями є представництво та захист професійних інтересів своїх членів; сприяння розвитку комерційних обмінів між Францією та Україною; надання допомоги в розвитку бізнесу компаніям, які бажають інвестувати в Україну та розвивати французько-українську ділову спільноту.

Raised image

Китайська Торгова Асоціація в Україні (CCA) є неприбутковою та неурядовою організацією, створеною китайськими компаніями в Україні у 2015 році. CCA об'єднує китайський та український бізнес, допомагаючи українським компаніям вийти на китайський ринок і навпаки, що сприяє розвитку двостороннього торговельно-інвестиційного співробітництва.

German-Ukrainian Chamber of Industry and Commerce

AHK Ukraine - Німецько-Українська Промислово-Торговельна Палата є бізнес-платформою для німецько-українського економічного співробітництва. Спільно зі своїми комітетами та робочими групами Палата працює над вдосконаленням інвестиційної бази в Україні та стабільно інформує про бізнес-можливості в Україні в Німеччині та навпаки. Крім того, AHK Ukraine надає практичну підтримку та консультує представників німецького, українського та міжнародного бізнесу, які хочуть відкрити свій бізнес в Україні.

Swedish Business Association in Ukraine

Шведська Бізнес Асоціація є неурядовою, неприбутковою організацією, заснованою в 2017 році. Місія SBA полягає в активізації ділових відносин між Швецією та Україною, шляхом надання підтримки шведським компаніям на українському ринку, просуванням шведського способу ведення бізнесу, шведських цінностей та корпоративної соціальної відповідальності в Україні, та сприяння партнерству між компаніями Швеції та України, що веде до зростання двосторонньої торгівлі.

International Turkish-Ukrainian Business Association

Міжнародна Спілка Бізнесменів України та Туреччини (TUID) була заснована в 2004 році в Києві. Окрім головного офіса у Києві, TUID має регіональні представництва у Харкові, Херсоні, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці та представництво в Стамбулі. Маючи понад 200 членів, TUID, що є членом асоціації Turkonfed, представляє 90% турецького капіталу в країні.

Ukrainian-Austrian Association

Українсько-Австрійська Асоціація є неурядовою неприбутковою організацією, заснованою у 2017 році в Києві, метою якої є налагодження відносин у бізнесі, громадянському суспільстві та культурі та зміцнення зв’язків між Австрією та Україною. УАА розвиває ініціативи та двосторонні B2B-проекти у бізнесі та пропонує допомогу та навчання стосовно міжкультурних відносин, а також сучасних професійних стандартів у сфері проектів та менеджменту.

 Торгово-Промислова Палата України

ТПП України є неурядовою організацією, яка об’єднує українські компанії та їхні асоціації на громадських засадах. ТПП України - це національна парасольова організація української системи, що складається з 25 незалежних регіональних ТПП і відтак має мережу з близько 100 офісів по всій країні. ТПП України має партнерські відносини з більш ніж 100 іноземними ТПП і є активним членом Міжнародної торгової палати, Всесвітньої федерації палат, Європалати, Конфедерації торгово-промислових палат Азійсько-Тихоокеанського регіону та Міжнародної торгової палати Шовкового шляху.

U.S-Ukraine Business Council

Американо-Українська Ділова Рада (USUBC) була створена в жовтні 1995 р. з метою просування торговельних та інвестиційних інтересів компаній на значний висхідний ринок України, лоббіювання заходів щодо поліпшення умов для двосторонньої торгівлі та інвестиційб та в цілому сприяння міцним, дружнім двостороннім зв'язкам. Для втілення своєї місії Рада тісно співпрацює з великою кількістю різноматіних організацій, як державних, так і приватних, що зацікавлені у підтримці зростаючих економічних та комерційних відносин між Сполученими Штатами Америки та Україною.