Новини ICBAC


01/03/2021

З моменту свого заснування у 2017 році Міжнародна Рада Бізнес Асоціацій та Палат (ICBAC) в Україністала авторитетнимзахисникомукраїнського та міжнародногобізнесу в Україні. СьогодніICBACоб’єднує дев’ять двосторонніх палат та асоціацій та Торгово-Промислову Палату України, які разом представляють понад 9 000 компаній в Україні та за кордоном.

Впродовж останніх двох років під орудою Альфреда Прауса, Президента Українсько-Австрійської Асоціації, Рада провела низку заходів, спрямованих на реалізацію своїх завдань. У 2018-2019 роках увага буда зосереджена на просуванні інвестицій в Україну та запровадження страхування політичних ризиків. Останнє питання повернулося до порядку денного бізнес-спільноти після кількох виступів у ЗМІ за участі Альфреда Прауса, Президента Українсько-Австрійської Асоціації, очільника Британсько-Української Торгової Палати БейтаТомса, а також Олександра Маркуса, Голови Правління Німецько-Української Торгово-Промислової Палати. Велику увагу привернула публікація щодо діяльності Міжнародної Ради та важливості страхування політичних ризиків для залучення інвестицій в Україну, а також спільний вступ з Головою UkraineInvest Данилом Білаком.

Культурна дипломатія завжди лишалася невід’ємною частиною міжнародної співпраці. Вперше українці змогли почути живе виконання твори сучасних композиторів Канади, КНР, Туреччини у виконанні Київського симфонічного оркестру під диригуванням Алли Кульбаби на концерті в Київській філармонії 23 вересня 2019. Оперна діва Сусанна Чахоян (сопрано) була, як завжди, неперевершена у виконанні класичних арій та пісень європейських та американських композиторів.

Разом з діловими та культурними ініціативами Міжнародна Рада підтримує зусилля для адаптації української освіти до викликів розвитку економіки та технологій. Підготовка кваліфікованих кадрів для всіх галузей та нестача фахівців гальмує зростання міжнародної співпраці в економічній площині та залученню інвестицій в Україну. Ці питання були обговорені на форумі«Передумова для майбутніх інвестицій - сучасна освіта», організованому членами ICBAC у жовтні 2020.

Впродовж останніх місяців, поки триває пандемія коронавірусної хвороби, Рада активно стала на захист бізнесу в Україні, особливо галузей, що значно постраждали від обмежувальних заходів, зокрема – готельно-ресторанного, проектів відновлювальної енергетики. Голови торгових палат та асоціацій провели понад 20 зустрічей з ключовими урядовцями, включаючи Прем’єр-міністра України пана Дениса Шмигаля, Міністра економічного розвитку і торгівлі, Голови UkraineInvest, т.в.о. Міністра енергетики, Головою Фонду Державного майна України та іншими.

Всі члени Міжнародної Ради визнають та щиро вдячні за величезний внесок пана Альфреда Прауса та його команди у розвиток цієї важливої платформи міжнародної комунікації та співпраці та його відданість виконанню нашої спільної місії. Наслідуючи цей курс, у 2021 році, ICBAC працюватиме під орудою Емми Турос, Виконавчого директора по Україні Канадсько-Української Торгової Палати, потім головування перейде до Руслана Осипенка, Голови Китайської Комерційної Асоціації. Порядок денний на цей рік містить, але не обмежується:
• Підготовку до відновлення великої приватизації в Україні та посилення співпраці з UkraineInvest, Фонду Держмайна України (ФДМУ), Державною Геологічною Службою та іншими ключовими організаціями, залученими до процесу;
• Захист українського та міжнародного бізнесу в Україні;
• Участь у заходах, спрямованих на запобігання та протидії корупції;
• Культурна дипломатія та підтримка сучасних освітніх програм у сфері бізнесу;
• Розширення присутності у соціальних медіа;
• Кооперація на рівні регіонів, включаючи візити.

У 2021 члени Міжнародної Ради Бізнес-Асоціацій отримають можливість ближче познайомитися з Канадою через серію он-лайн зустрічей з урядами та бізнесами різних провінцій Канади. Члени інших палат також будуть запрошені взяти участь у виставках та подіях за участі Канади, таких як SIALв Торонто, GlobalPetroleumShowв Калгарі та інших.


Emma Turos, General Secretary of ICBAC


26/01/2021

Новий Генеральний секретар ICBAC - Емма Турос, CUCC

  • New General Secretary of ICBAC - Emma Turos, CUCC 26.01.2021
  • New General Secretary of ICBAC - Emma Turos, CUCC 26.01.2021
  • New General Secretary of ICBAC - Emma Turos, CUCC 26.01.2021
  • New General Secretary of ICBAC - Emma Turos, CUCC 26.01.202125 січня 2021 року Альфред Ф. Праус, президент Українсько-Австрійської Асоціації, прослуживши два роки Генеральним секретарем Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні ICBAC, передав Генеральний секретаріат, який за правилами щороку має очолюватися черговою організацією-членом ICBAC, пані Еммі Турос, виконавчому директору Канадо-Української Торгової Палати.
Альфред Праус продовжуватиме діяльність в рамках ICBAC у якості члена виконавчого комітету.


04/12/2020

Україна: інвестиційна гавань в часи змін

Онлайн Конференція 11.12.2020

Запрошення

Запрошуємо Вас на першу щорічну міжнародну конференцію «Україна: інвестиційна гавань в часи змін», яку організовує урядовий Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, що відбудеться в онлайн форматі 11 грудня 2020 року.

Захід стане інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату в Україні протягом 2020 року та відповідні стратегічні плани держави на 2021 рік.

Програма конференції складається з 10 інтерактивних дискусійних панелей за участі понад 30 спікерів.

Користуючись нагодою, звертаємо Вашу увагу, що в даній конференції візьмуть участь керівники трьох членів ICBAC: Альфред Ф. Праус, Генеральний секретар ICBAC і Президент Українсько-Австрійської Асоціації, разом з Геннадієм Чижиковим, Президентом Торгово-промислової палати України, у панелі з питань релокації виробничих потужностей в Україну о 16:15. В панелі о 17:45 Зенон Потічний, Президент Канадо-Української торгово-промислової палати, буде говорити про побудову "інвестиційних мостів" між регіонами України та міжнародним бізнесом.

З подією Ви можете ознайомитися за посиланням.

Конференцію буде проведено в онлайн форматі двома мовами: українською та англійською. Під час трансляції буде забезпечено синхронний переклад.

Реєстрація для участі за посиланням.

UKRAINE: INVESTMENT HARBOR IN THE TIME OF CHANGE


20/11/2020

Передумова для майбутніх інвестицій - сучасна освіта

"Лише завдяки модернізованій системі Україна зможе утримати молодь у країні і потенційно залучати додаткові кадри з-за кордону."

19 листопада 2020 року за ініціативи Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні (ICBAC) було проведено форум «Передумова для майбутніх інвестицій – сучасна освіта» з метою обговорення пріоритетних завдань, важливих у питанні розвитку сучасної системи освіти, яка задовольнятиме потреби економіки та сприятиме внутрішнім та іноземним інвестиціям у неї. Також були детально обговорені теми професійно-технічної підготовки, зокрема розвиток дуальної освіти в Україні, а також формування бренду роботодавця та реформування трудового законодавства в Україні.

Нагадаємо, що Міжнародна рада бізнес-асоціацій та палат в Україні (ICBAC) представляє 9 двосторонніх торгово-промислових палат та бізнес-асоціацій, а також Торгово-промислову палату України, і разом вони об'єднують понад 9000 підприємств, що представляють більшість роботодавців в Україні, а також компанії, які здійснюють більшість іноземних інвестицій в Україну.

Члени ICBAC висловлюють свою подяку спонсорам Форуму ДТЕК та Bosch, а також блискучим спікерам та аудиторії.

Щоб переглянути запис Форуму англійською мовою: https://youtu.be/2wZAgzA4TCY

Щоб переглянути запис Форуму українською мовою: https://youtu.be/KQgWlSy60ts

Для Вашої зручності - Програма Форуму.

Детальнішу інформацію Ви можете знайти в Прес-релізі, а також до Вашої уваги фотографії з події

На прохання глядачів, доступні презентації спікерів

За підтримки:

sponsors ICBAC Edu Forum sponsors ICBAC Edu Forum sponsors ICBAC Edu Forum sponsors ICBAC Edu Forum sponsors ICBAC Edu Forum


11/11/2020

Передумова для майбутніх інвестицій - сучасна освіта

ФОРУМ ICBAC 19 листопада 2020 року

Запрошуємо Вас на Форум ICBAC «Передумова для майбутніх інвестицій - сучасна освіта», що проходитиме 19 листопада 2020 року.

Професійна освіта за міжнародними стандартами є безперечно однією з найважливіших передумов для залучення інвестицій. Тому Міжнародна рада бізнес-асоціацій та палат в Україні ICBAC вирішила підготувати форум на відповідну тему, що пройде в основному в цифровому форматі з двомовною прямою трансляцією, забезпечуючи безпечний простір для відвідування звідусіль всім бажаючим.

Щоб приєднатися до Форуму англійською мовою: https://youtu.be/2wZAgzA4TCY

Щоб приєднатися до Форуму українською мовою: https://youtu.be/KQgWlSy60ts

Програма додається до вашої уваги.

Будемо вдячні за Вашу реєстрацію за адресою generalsecretary@icbac.org (будь ласка, вкажіть своє ім’я, компанію та свій email).

До зустрічі!

Захід відбудеться за підтримки:

sponsors ICBAC Edu Forum sponsors ICBAC Edu Forum sponsors ICBAC Edu Forum sponsors ICBAC Edu Forum sponsors ICBAC Edu Forum


9/10/2020

Зустріч з т.в.о. Міністра енергетики України Ольгою Буславець

9 жовтня представники Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні (ІСВАС) зустрілися з т.в.о. Міністра енергетики України Ольгою Буславець обговорити важливі для українського бізнесу та іноземних інвесторів енергетичні питання та визначити напрями потенційної співпраці з Міністерством.

Нагадаємо, що Міжнародна рада бізнес-асоціацій та палат в Україні (ICBAC) представляє 9 двосторонніх торгово-промислових палат та бізнес-асоціацій, а також Торгово-промислову палату України, і разом вони об'єднують понад 9000 підприємств, що представляють більшість роботодавців в Україні, а також компанії, які здійснюють більшість іноземних інвестицій в Україну.

У ході зустрічі представники Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні мали нагоду обговорити з т.в.о. Міністра енергетики України низку питань, серед яких ЕСУ 2035, умови під’єднання до електромереж, технології Smart Grid та модернізація електромережної інфраструктури, cтимулююче тарифоутворення (RAB-тарифи), гідроенергетика, "зелені"облігації та енергоефективність, зобов’язання за простроченими до сплати "зеленими" рахунками та їхній вплив на ПІІ, затримки з підписанням УРП, прозорість у формуванні цін, стратегії щодо гідрогену, атомної енергетики та "зеленого" енергетичного переходу.

Пані Буславець детально окреслила заходи у реформуванні окремих сфер енергетики, які наразі впроваджуються міністерством, зокрема, у галузях гідроенергетики, "зеленої" енергетики, атомної енергетики, і закликала представників ICBAC ділитися досвідом та висловлювати своє бачення щодо шляхів покращення ситуації на національному енергетичному ринку.

“Енергетика України – дуже привабливий сектор з точки зору інвестицій. Впровадження стимулюючого тарифоутворення відкриває широкі можливості для інвестицій з точки зору модернізації мережі. Саме тому Міністерство підтримує перехід на RAB-тарифи та працює над тим, аби підхід було покращено. Ми ведемо дискусію з Регулятором та експертами щодо зваженого підходу з метою наявності фінансового ресурсу для модернізації мережі та позбавлення інвесторів необхідності сплачувати за створення потужності. Відтак, приклади представлених в ICBAC країн щодо стимулюючого тарифоутворення для підкріплення позиції Міністерства перед Регулятором були б дуже цінними у питанні покращення існуючого рішення та акумуляції необхідних ресурсів для модернізації мережі, а звідси – умов для інвестування.” – зазначила т.в.о. Міністра енергетики України Ольга Буславець.

Генеральний секретар ICBAC Альфред Ф. Праус запевнив, що члени Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні відкриті до поглиблення діалогу з Міністерством, готові співпрацювати, ділитися досвідом і надавати свою підтримку задля покращення бізнес-клімату в країні та подальшого зростання її економіки.

Подивитися фото.


24/07/2020

Зустріч з Леваном Варшаломідзе та Сергієм Цівкачем

Сьогодні представники Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні (ICBAC) зустрілися з Секретарем Національної інвестиційної ради Леваном Варшаломідзе та Головою Правління UkraineInvest Сергієм Цівкачем з метою обговорення стану інвестиційного клімату України, процесів різноманітного характеру, що впливають на нього, та кроків української влади, необхідних для того, аби Україна була цікавою інвесторам.

Питання у сфері державних закупівель, відновлювальних джерел енергії, податків та ринку глибинної переробки були серед обговорюваних тем. Учасники також торкнулися важливості верховенства права, та визначили завдання розбудови довіри одним з ключових у питанні розбудови сприйняття України світом як надійного партнера для ведення бізнесу.

Пан Варшаломідзе наголосив, що одним з пріоритетів уряду є встановлення прямого контакту з бізнесом, в той час як представники ICBAC висловили можливість надати експертів зі своїх членів для роботи над питаннями покращення бізнес-клімату в Україні.

Учасники домовились про активну бізнес-орієнтовану співпрацю.


13/07/2020

Ми раді поділитися з Вами запрошенням на дводенну Онлайн Конференцію, яку організують Міжнародний Трейд-клуб (МТК) та члени Дніпропетровської торгово-промислової палати 4-5 серпня 2020 року.

Програма передбачає сесію коротких презентацій можливостей та перспектив співпраці з боку членів МТК, а також переговори в форматі B2B. Більш детальну інформацію Ви можете знайти у додатках ( Запрошення, Програма ), та/або звернувшись до п. Олександра Ванідовського, Виконавчого Секретаря МТК (a.vanidovsky@gmail.com, +380969400060).
Участь у конференції безкоштовна.

Підтвердіть свою участь, будь ласка, п.Ванідовському до 21 липня 2020 року.


09/07/2020

Зустріч з Прем'єр міністром України

Сьогодні Міжнародна Рада Бізнес-Асоціацій в Україні (ICBAC) мала зустріч із Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем, з метою зміцнення та поглиблення діалогу бізнесу з Урядом України для сприяння розвитку кращих умов для ведення бізнесу.

Детальнішу інформацію Ви можете знайти тут а також до Вашої уваги фотографії з події.


02/07/2020

Заява ICBAC стосовно відставки Голови НБУ Якова Смолія

Рада ICBAC глибоко стурбована розвитком подій у світлі вчорашньої раптової заяви Голови Національного Банку України Якова Смолія про бажання піти у відставку, з посиланням на постійний політичний тиск як причину, і звертається до Президента, Уряду та Парламенту із закликом дотримуватися попередньої траєкторії та не дати Україні знову потрапити у фінансову кризу.

Повний текст заяви - у вкладенні.


23/05/2020

ICBAC на підтримку заяви USUBC щодо "зеленого тарифу"

ICBAC повністю підтримує заяву нашого члена Американсько-Української Ділової Ради (USUBC) щодо останніх перемовин стосовно «зеленого тарифу» в енергетичному секторі України, направлену до Офісу Президента, Офісу Прем'єр-міністра, Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Міністерства закордонних справ, Посольства України в США та Посольства США в Україні, Офісу Національної інвестиційної ради, UkraineInvest, Ради бізнес-омбудсмена та ін.

До Вашої уваги Заява USUBC.


19/05/2020


21/04/2020

ICBAC на підтримку української економіки та бізнесу у час коронавірусу

Пану Володимиру Зеленському
Президенту України
Пану Денису Шмигалю
Прем’єр-міністру України
Пану Дмитру Разумкову
Голові Верховної Ради України

Тема: Стосовно кризи, спричиненої пандемією коронавірусу

Шановні пп. Президенте, Прем’єр-міністре та Голово Верховної Ради!

Міжнародна рада бізнес-асоціацій та палат в Україні (ICBAC) представляє 10 українських та закордонних торгово-промислових палат та бізнес-асоціацій, зазначених нижче, які об'єднують понад 9000 компаній, що представляють більшість роботодавців в Україні, та тих, які здійснюють більшість іноземних інвестицій в Україну.

ICBAC вважає, що COVID-19 становить величезну загрозу для глобального здоров'я, як фізичного, так і економічного. Наші країни запровадили комплекси заходів, які включають різної інтенсивності тестування, відстеження носіїв та карантиноподібні режими з різним ступенем успіху, та з єдиним беззаперечним фактом - раннє визнання проблеми сприяє нижчому рівню захворюваності. Політики опинилися перед важким вибором: знизити безпосередню взаємодію до мінімуму, щоб зупинити поширення інфекції, і отримати значне падіння ВВП, або дозволити бізнесу хоч трохи вести діяльність, щоб мінімізувати безробіття, і отримати ризик більш широкого поширення вірусу. Занадто швидке відновлення економічної діяльності, хоча і бажане з економічної точки зору в короткостроковій перспективі, може також спричинити новий спалах інфекції.

Україна є досить вразливою в питаннях охорони здоров'я та економічних ризиків, короткострокових та довгострокових, що спричинені пандемією. Ми розуміємо, що Україна як країна з висхідною економікою здатна виділити доволі обмежені кошти на заходи з підтримки охорони здоров’я, а також на підтримку бізнесу, щоб допомогти роботодавцям утримувати персонал, навіть на умовах неповного робочого дня в ці скрутні часи.

ICBAC вітає останні дії Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо часткового зменшення економічного та регулятивного тиску на бізнес в цих надзвичайно напружених умовах та створення Ради з питань економічного розвитку України при Прем'єр-міністрі України. ICBAC та її асоціації-члени готові надавати допомогу владі України в розробці комплексного пакету антикризових заходів, у тому числі шляхом обміну досвідом країн асоціацій-членів.

Члени ICBAC вважають, що для зведення до мінімуму наслідків кризи, спричиненої COVID-19, влада України повинна визначити найнагальнішими завданнями наступні,взявши їх до ретельного опрацювання найближчим часом:

(1) Забезпечення фінансування значного бюджетного дефіциту, включаючи продовження співпраці з МВФ, який би розблокував інші джерела фінансування, та з іншими міжнародними фінансовими установами (МФУ), отримання двосторонньої допомоги від інших держав та міжнародних організацій, таких як ВООЗ, спрямованих безпосередньо на протидію, попередження і подолання наслідків COVID-19 для здоров'я;

(2) Підтримання стабільності банківської системи та запобігання неминучого ризику збільшення проблемних та непрацюючих кредитів;

(3) Розробка та термінове впровадження системного антикризового пакету заходів для підтримки бізнесу, включаючи МСП та ті більші підприємства, які не мають подушки фінансової безпеки, шляхом вливання ліквідності в надійний бізнес, у тому числі за допомогою державних та місцевих замовлень на закупівлі медичних витратних матеріалів та обладнання у підприємств, які переходять від своєї регулярної діяльності до виробництва таких виробів, та інших заходів, які ми зазначили в додатку;

(4) Підтримка найбідніших верств населення суворо за розробленими цільовими програмами;

(5) Чітке і регулярне інформування про причини даних пакетів заходів, правила і механізми їх використання, а також будь-яких інших антикризових заходів у ЗМІ та через бізнес, волонтерські та інші об'єднання.

У додатку надана більш детальна інформація щодо кризових сценаріїв у різних країнах та заходів протидії, що вживаються в країнах з розвиненою та іншими типами економіки, як рекомендації стосовно вкрай необхідних дій з боку влади України.

З повагою,

Альфред Ф. Праус, Генеральний Секретар
Міжнародна рада бізнес-асоціацій та палат в Україні

Завантижити Відкритий Лист

Завантижити Додаток з інформацією щодо кризових сценаріїв у різних країнах та заходів протидії


30/03/2020


26/03/2020


13/03/2020

Міжнародна Рада Бізнес-Асоціацій та Палат в Україні (ICBAC) була створена в 2017 році в Україні. Завдяки нашим членам: 9 провідним двостороннім палатам та бізнес-асоціаціям (Британо-Українській Торговій Палаті, Канадсько-Українській Торговій Палаті, Франко-Українській Торгово-Промисловій Палаті, Китайській Торговій Асоціа ції, Німецько-Українській Промислово-Торговельній Палаті, Шведській Бізнес-Асоціації, Міжнародній Спілці Бізнесменів України та Туреччини в Україні, Українсько-Австрійській Асоціації, Американо-Українській Діловій Раді) а також Торгово-промисловій палаті України, ми представляємо понад 9000 українських та іноземних компаній в Україні та за кордоном. Наша основна мета - покращити умови бізнесу в Україні та сприяти прямим іноземним інвестиціям.

На зустрічі ми обговорювали як впоратися з впливом коронавірусу на бізнес. В той час, як ми в цілому розуміємо і підтримуємо суттєві заходи, вжиті для запобігання подальшого поширення вірусу, ми маємо сумніви щодо доцільності заборони в'їзду іноземців до України: іноземні інвестиції є безумовно одним з головних рушіїв зростання та процвітання.

У зв’язку з цим ми ділитимемося з нашими членами досвідом та інформацією.

Київ, 13 березня 2020
Альфред Ф. Праус, Генеральний Секретар


26/09/2019

23 вересня 2019 Міжнародна Рада Бізнес-Асоціацій та Палат в Україні (ICBAC) влаштовула концерт та гала-прийом у Національній Філармонії України.

Детальнішу інформацію Ви можете знайти в прес-релізі, а також до Вашої уваги фотографії з події.


16/09/2019

Концерт та гала-прийом ICBAC 23 вересня 2019

23 вересня 2019 Міжнародна Рада Бізнес-Асоціацій та Палат в Україні (ICBAC) влаштовує концерт та гала-прийом у Національній Філармонії України. Близько 350 представників топ-менеджменту компаній-членів ICBAC та сто діячів економічної, політичної та культурної сфер матимуть змогу насолодитися творами класичної музики та першокласним нетворкінгом.

Захід відбудеться за підтримки наступних партнерів та спонсорів:

Концерт та гала-прийом ICBAC 23 вересня 2019 Концерт та гала-прийом ICBAC 23 вересня 2019 Концерт та гала-прийом ICBAC 23 вересня 2019 Концерт та гала-прийом ICBAC 23 вересня 2019 Концерт та гала-прийом ICBAC 23 вересня 2019


09/07/2019

Діяльність ICBAC стосовно сприяння інвестуванню в Україну, в особливості шляхом страхування політичних ризиків та конфліктів.

До Вашої уваги інтерв'ю на UA-TV з Генеральним Секретарем Альфредом Праусом та головою Британо-Української Торгової Палати паном Бейтом С Томсом.


27/06/2019

ICBAC пропонує створення страхування політичних ризиків та конфліктів в Україні з метою сприяння інвестиціям, переважно прямим іноземним інвестиціям, які в останні роки були надзвичайно незначними, утримуючи зростання української економіки на дійсно неналежному рівні.

Спираючись на попередню ініціативу пана Бейта Томса, голови Британо-Української Торгової Палати, ICBAC лобіює політичних зацікавлених сторін з міжнародної спільноти як потенційних донорів гарантій, а також звертається до президента В. Зеленського та його команди для внесення даної пропозиції до програми Конференції з питань реформ в Україні в Торонто 2 - 4 липня.

З цією метою ICBAC дав декілька інтерв'ю на UA-TV та опублікував відповідну резолюцію, а також коментар до неї в Kyiv Post – див. стор. 2 і 3 випуску від 27 червня 2019.


31/05/2019

ICBAC ініціює створення фонду страхування політичних ризиків

Україна вкрай потребує інвестицій, аби зростати та процвітати. Прямі іноземні інвестиції були б значно вищими за відсутності політичного ризику.

Альфред Ф. Праус (Президент Українсько-Австрійської Асоціації та Генеральний секретар ICBAC) виступив модератором дискусії з Данилом Білаком (Президент UkraineInvest), Бейтом С. Томсом (Голова Британо-Української Торгової Палати, який висунув дану ініціативу), та членами аудиторії, як-от В'ячеславом Андрійко (Генеральний директор Willis Towers Watson), Александром Мак Уортером (Керуючий директор Citibank Україна), командою Президента України та представниками посольства Канади. Пропозицію ICBAC планується представити на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні 4 липня в Торонто. Попереду діяльність з лобіювання даної пропозиції, аби справа отримала успіх.

Детальнішу інформацію ви можете знайти в прес-релізі, а також до вашої уваги фотографії з події.


11/03/2019

Інтерв'ю з Генеральним Секретарем ICBAC на UA-TV

11 березня Генеральний Секретар ICBAC Альфред Ф. Праус презентував ICBAC на UA-TV.

Для перегляду інтерв’ю, перейдіть, будь ласка, за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=WtSLhCdrXUQ


01/03/2019

Робоча зустріч ICBAC 2/2019

28 лютого 2019 року на робочій зустрічі ICBAC було вирішено, що фокусом діяльності мають бути питання страхування політичних ризиків, вироблення стратегій і заходів щодо зменшення відтоку робочої сили та відтоку мізків, та сприяння подальшому розвитку української IT-індустрії у належному правовому форматі.


12/02/2019

Робоча зустріч ICBAC 1/2019

11 лютого 2019 року відбулася перша у цьому році регулярна робоча зустріч членів ICBAC.

Президент Українсько-Австрійської Асоціації Альфред Ф. Праус, призначений Генеральним Секретарем ICBAC у 2019 році, буде займатися основними питаннями стосовно діяльності ICBAC, з метою її більш активного та відчутного розвитку.

ICBAC продовжуватиме концентрувати свою увагу на питаннях, які є основними передумовами для збільшення кількості прямих іноземних інвестицій як головного чинника зростання і, відтак, поліпшення добробуту. Практичний досвід та рекомендації компаній-членів ICBAC передаватимуться міністрам згідно профілю та іншим відповідним установам. Окрім питань освіти та підготовки кадрів для підвищення стандартів українського бізнесу, серед пріоритетів - стратегії та заходи щодо стримування відтоку робочої сили.

Для досягнення зазначеної мети члени ICBAC узгоджуватимуть дії під час щомісячних журфіксів і вже планують організувати декілька заходів, серед яких - масштабна конференція у співпраці з Торгово-промисловою палатою України у вересні 2019 року.